Прес, на тему функционисања Дома здравља у Коз. Дубици, Бараћ, Каран, Марин
Снимак прес конференције на тему функционисања дубичког Дома здравља, на којој су се присутним новинарима обратили: Бранко Бараћ, кандидат за начелника Општине испред Савеза за промјене и Странке СПАС, Перо Каран, носилац листе ПДП-а и Владимир Марин, носилац листе и предсједник Општинског одбора СДС-а, погледајте овдје:

