Петак, јун 26, 2026
Инфо

Саопштење за јавност

Поштовани суграђани,

обавјештавамо Вас да ових дасна у Пословној зони Липова Греда почиње са радом страни инвеститор који долази заслугом ПДП-а и људи запослених у Локалној агенцији за развој Општине Козарска Дубица и да у наредним данима очекујемо запошљавање првих радника.
Локалну агенцију за развој, управо ових дана затварају, одлазећи начелник општине Миле Злојутро и његови јарани, из такође одлазеће власти.
Успут, да Вас подсјетимо и на њихову причу о доласку инвеститора из Италије који ће, наводно, производити силицијум, а од кога очито нема ништа, као ни од злата у Стригови, нити нафте у Јохови.
Подсјећа нас то на времена бившег начелника Нине Јауза, који је такође доводио разне ликове, представљајући их као важне инвеститоре и никада их више нико видио није.

Докле ћете им вјеровати?