Уручене чланске карте за 50 нових чланова
Протеклог викенда Општински одбор Партије демократског прогреса општине Козарска Дубица организовао је свечаност поводом уручивања 50 чланских карата новим члановима који су се придружили партији у посљедња два мјесеца.Чланске карте овим грађанима је уручио предсједник ПДП-а Младен Иванић и подсјетио да је овај Општински одбор партије увијек важио за најбоље и најорганизованије у РС.
Он се захвалио члановима на указаном повјерењу, посебно младима.
Перица Бундало предсједник ООПДП-а је рекао да је ово показатељ да партија добија повјерење градјана и да они препознају озбиљност партије.
‘Нас задатак је да у Козарској Дубици обезбиједимо сто висе нових радних мјеста. Улажемо озбиљне напоре да доведемо иностране инвеститоре у општину, а реална очекивања су да би се то могло десити за годину и по дана’, рекао је Бундало.
