Сједница Предсједништва ОО ПДП Козарска Дубица
Предсједништво општинског одбора Партије демократског прогреса одржало је 19. марта редовну радну сједницу на којој је анализирано актуелно политичко стање у Републици Српској, али и у Козарској Дубици, дјеловање ПДП-а у Народној скупштини РС, те су отпочеле приреме за предстојеће опште изборе.
Тако је функцију предсједника регионалног изборног штаба ПДП-а преузео Љубомир Марјановић, док су чланови Предсједништва ОО ПДП Коз. Дубица преузели функцију чланова општинског изборног штаба. За координатора општинског изборног штаба ПДП-а именован је Перо Каран.
На Предсједништву се разговарало о именима потенцијалних кандидата за Народну скупштину Републике Српске и Парламентарну скупштину БиХ из изборне јединице 1, те формирању изборних листа које ће услиједити у наредном периоду.
Са састанка је поручено да ПДП на овогодишњим општим изборима очекује најбољи изборни резултат до сада те да се очекује да ће ПДП освојити највећи број мандата у Народној скупштини Републике Српске од оснивања Партије.

