Мир Божји Христос се роди!
У име општинског одбора Партије демократског прогреса и у своје име, свим грађанима Козарске Дубице православне вјероисповјeсти честитам Божић!
Желим да најрадоснији хришћански празник прославите у добром здрављу, срећи, са вашим најмилијима и онима који вам у животу највише значе.
Такође, желим да мир, поштовање и уважавање који владају међу људима ових празничних дана опстану и током читаве године, да имамо више разумјевања једни за друге, да заједнички и сложно градимо наш град и Републику, да буду боље мјесто за живот.
Поштовани пријатељи, Вама и вашим породицама честитам Божић нашим традиционалним поздравом
Мир Божји Христос се роди!
Предсједник
ОО ПДП Коз. Дубица
Перица Бундало

