Саопштење
Посјета предсједнице Републике Српске Жељке Цвијановић и министара Шеранића и Пашалића Козарској Дубици показала је још једном да су институције Републике Српске у потпуности у служби предизборне кампање једне странке.
Боравак три висока републичка функционера у Козарској Дубици у једном дану показује такође да је веома присутан страх од губитка избора, посебно након пуцања коалиције на републичком нивоу.
Свих троје су прошли крај „ХПК Драксенић“ и нису се ни зауставили а посјетили су „Млијекопродукт“ за чије оснивање, раст и развој немају ама баш никакве заслуге. Предсједница Републике Српске је посјетила и Дом здравља и похвалила извођење радова на реконструкцији истог. Питамо је јавно да ли је обишла и стамбену зграду која одскора ниче уз круг Дома здравља, да ли зна ко су неимари и власници, те да ли зна да је у Дому здравља сваки дан све мање љекара и медицинских сестара и зашто је то тако?
