САОПШТЕЊЕ
Одлазећи начелник наше општине господин Раденко Рељић избјегао је јавно сучељавање на Форуму кандидата који је 03.11. у нашем граду организовао Центар цивилних иницијатива.
Умјесто да се појави и суочи с аргументима који говоре о још 4 изгубљене године за Коз. Дубицу, он по разним сијелима говори неопростиво ружно о кандидату ПДП и СДС за начелника општине господину Пери Карану.
Наши грађани ће ускоро одлучити ко заслужује лоше, а ко само лијепе епитете.
Управо због њих, још једном позивамо досадашњег начелника на јавно суочавање са будућим начелником господином Пером Караном. Мјесто, вријеме и остало нека сам изабере.
ОО ПДП Коз. Дубица

