Приоритет ПДП-а бољи живот у Српској
Партија демократског прогреса ће након престојећих Општих избора имати квалитетне представнике у Народној скупштини Републике Српске, а њихов рад ће допринијети бољем животу грађана, рекао је предсједник партије Младен Иванић у Козарској Дубици на свечано-радној сједници која је одржана у недјељу.
Он је у присуству чланова Општинског одбора, предсједништва Актива жена, Савјета младих и гостију подсјетио на тешку економску и друштвену ситуацију у земљи и нагласио значај ових избора како би се поправио тежак положај, првенствено социјалних категорија.
”Као члан Предсједништва БИХ сматрам да могу највише допринијети Републици Српској. Са добрим расположењем ћемо започети предизборну кампању, тај дух ће нас држати све до избора, а сигурни смо и након њих”, рекао је Иванић.
Предсједник Општинског одбора ПДП-а у Козарској Дубици и један од кандидата за посланика у НСРС Перица Бундало је нагласио да ова кандидатура носи истовремено задовољство и велику обавезу.
”С једне стране ова кандидатура представља велико задовољство, али уједно и велику обавезу коју имамо према гласачима, које не смијемо изневјерити“ истакао је Бундало.
Љубица Бањац, Перо Каран и Тања Бурић који су, такође, кандидати за посланике у Народној скупштини РС из Козарске Дубице нагласили су да ће својим учешћем у раду Народне скупштине значајно допринијети бољем животу Дубичана, као и рјешавању актуелних проблема.
