Cреда, јун 24, 2026
Инфо

15 година постојања и рада ОО ПДП-а Козарска Дубица

logo-pdp

18.11.1998. године је основан Oпштински одбор Партије демократског прогреса у Козарској Дубици на челу са предсједником Перицом Бундалом. С поносом смо прошлог мјесеца прославили 15 година постојања и рада нашег Општинског одбора.

,,15 година је дуг период, поносни смо на све ове године које су сад иза нас и пуни смо елана за нове побједе“ – рекао је Перица Бундало на поздравном говору поводом прославе рођендана. Све присутне је у кратким цртама подсјетио на досадашњи рад партије : ,, Били смо позиција и опозиција, а најбоље резултате смо остварили у периоду од 2004 до 2008 године.“ И ова година ће се убрајати у једне од најбољих јер је наш предсједник партије Младен Иванић изабран за српског члана Предсједништва БиХ , а Перица Бундало за посланика у Народној скупштини РС. Од самих почетака напорно смо радили за наш град, били у сталној интеракцији са суграђанима. Ослушквали смо њихове сугестије и коментаре, што даље и намјеравамо чинити. Суочавали смо се са различитим изазовима које модерна политика носи са собом, доживјели смо успоне и падове, али из свега смо изашли јачи и мудрији. Све то не би било могуће без нашег тима: партијског руководства и активиста, који су се неуморно трудили да ојачају странку и остваре добре резултате на сваким изборима. Велика већина њих је ту од самог оснивања партије, активно радећи сво вријеме, док су се други прикључили накнадно, али то ипак не умањује њихов допринос. Такође, не смије се занемарити Колектив жена и подмладак, у коме видимо будућност нашег града и саме партије. Сигурни смо да комбинација искуства и младости управно она добитна, те да резултати неће изостати у догледној будућности. Поносни смо и на коректан однос којег имамо са другим политичким партијама у нашем граду и шире, што је и показано на прослави рођендана којој су присуствовали сви предсједници и чланови тих партија. Велику част нам је уприличио својим доласком и Младен Иванић, предсједник странке и српски члан Предсједништва БиХ и Бранислав Бореновић потпредсједник ПДП-а и посланик у Народној скупштини РС.

У добром расположењу смо испратили 15 година рада и постојања партије и са сигурношћу можемо рећи да ћемо још више радити за бољу будућност наше Дубице.

Хвала свима што су нам указивали повјерење свих ових година!