Cреда, јун 24, 2026
Инфо

Потписан споразум о постизборној сарадњи и формирању власти у Козарској Дубици између СДС-а, ПДП-а И ДНС-а

pdpmala1 copyЈутрос је у просторијама Демократског народног савеза потписан споразум о постизборној сарадњи и формирању власти у Козарској Дубици између Српске демократске странке, Партије демократског прогреса и Демократског народног савеза. Овај докумет су потписали предсједници Општинских одбора Дарко Бањац, Перица Бундало и Ненад Личанин, а чину је присуствовао и начелник Општине Миле Злојутро.

Начелник Злојутро упутио је странкама потписницама овог уговора честитке, прије свега на досљедности у раду у претходним мјесецима, и изазио своју увјереност у добру тимску сарадњу у наредном периоду.
Предсједници Општинских одбора СДС-а, ПДП-а и ДНС-а изразили су своје задовољство потписивањем споразума о постизборној сарадњи и формирању власти у нашој Општини додајући да странкама предстоји озбиљан посао санације стања након претходне власти и своју убјеђеност у успјех, испуњење својих програмских опредјељења и рад за добробит грађана Козарске Дубице.