Инфо Коментар Др Љубице Бањац након 30. сједнице СО KDPDP 9. септембар 2015.4. децембар 2015. Коментар Др Љубице Бањац, предсједника клуба одборника ПДП-а у СО Козарска Дубица, након 30. сједнице, одржане 9. септембра 2015. године, послушајте овдје: http://www.pdpkd.com/wp-content/uploads/2015/09/SJEDNICA-LJUBICA-BANJAC.mp3 Подијели ово:FacebookTwitterWhatsAppEmailPrint