Четвртак, јун 25, 2026
Инфо

ЛИЈЕПЉЕЊЕМ ПЛАКАТА САВЕЗ ЗА ПРОМЈЕНЕ ПОЧЕО ПРЕДИЗБОРНУ КАМПАЊУ У КОЗАРСКОЈ ДУБИЦИ

IMG_1308Кандидати за одборнике Партије демократског прогреса и Српске демократске странке из Козарске Дубице и кандидат Савеза за промјене за начелника ове општине, Бранко Бараћ, у петак су подржани бројним симпатизерима, симболично полијепили прве плакате и тиме најавили веома динамичну предизборну кампању.
Оптимизам је сијао на све стране, а потврдили су га и носиоци одборничких листа, Владимир Марин и Перо Каран.
-Увјерени смо у побједу, а онда нас очекују реформе. Морамо побољшати привредну ситуацију у Козарској Дубици, спријечити одлазак младих у свијет, привући инвеститоре и започети препород наше општине, рекао је Марин.
– Људи које предводим на листи су часни и спосбни да преокрену ситуацију у Козарској Дубици. Оптимисти смо, храбри , паметни и одлучни и увјерени да ћемо преузети ствар у своје руке, рекао је Каран.
Бранко Бараћ, кандидат Савеза за промјене за начелника Козарске Дубице, рекао је да је спреман читав пакет пројеката, како би се ова општина тргла из летаргије.
– Наставићемо тамо гдје смо стали 2008. године. Очекујемо добре резултате у виду отварања нових радних мјеста, бољег пуњења буџета и подстицаја за привредни развој. Нећемо вријеђати наше политичке противнике, али нећемо ни прећутати истину, а она је да је Козарска Дубица у протеклих осам година вођена погрешно и дошла је до самог дна, рекао је Бараћ.
Перица Бундало, народни посланик и предсједник Општинског одбора ПДП у Козарској Дубици најавио је веома динамичну предизборну кампању.
– Охрабрени смо подршком грађана, а већ у недјељу ћемо на великој конвенцији ПДП-а показати да имамо реалне, велике и оствариве планове. Позивам све честите и часне Дубичане да нам се придруже и крену са нама на побједоносни пут, рекао је Бундало.
Након лијепљења плаката услиједило је симболично фотографисање испред Општинске управе у Козарској Дубици.