Cреда, јун 24, 2026
Инфо

ЗЛОЧИНАЦ СЕ УВИЈЕК ВРАЋА НА МЈЕСТО ЗЛОЧИНА

У последње вријеме се све чешће у Козарској Дубици поново виђа Нино Јауз, начелник општине из периода 2008-2012. године.

Јавност подсјећамо да је то био најцрњи период у којем је почео суноврат и пропадање наше општине. Нагомилани су тада дугови од близу 30 милиона КМ које ћемо враћати до 2038. године, путовало се тада по цијелом свијету, све тамо до Кине, наравно о трошку грађана. На постојећу уличну расвјету постављана је друга која је плаћена милионима. Фирме попут Калдере, Нискоградње и Приједорпутева су од овог народа извукле на десетине миилиона марака… Таквих примјера има много.

Оне који Јауза поново водају по нашој општини питамо: шта сте то планирали за њега, какву сте му фотељу намјенили и да ли опет заједно с њим и вашим коалиционим партнерима мислите наставити радити на исти начин?