Партија демократског прогреса обиљежила крсну славу Света Три јерарха
Партија демократског прогреса обиљежила је 12. фебруара у свим општинама и градовима Републике Српске крсну славу Света Три јерарха, док је централна славска свечаност организована у Бањој Луци.
Света Три јерарха обиљежио је први пут и општински одбор ПДП-а у Козарској Дубици чиме је установљена слава у овом општинском одбору ПДП-а.
Обиљежавање је почело славским обредом у храму Светих апостола Петра и Павла а настављено дружењем чланова Предсједништва у Светосавском дому.
Чланови Предсједништва присјетили су се још једном да је ово година локалних избора те да у наредном периоду пред ПДП-ом стоји низ активности које треба квалитетно провести како би изборни резултат био што бољи. Поменуто је и да је општина Козарска Дубица, управо на инцијативу ОО ПДП-а, 2005. године као крсну славу општине установила Светог ђакона Авакума.
Иначе овогодишње обиљежавање крсне славе ПДП-а организовано је нешто скромније, као знак уважавања чињенице да нас је недавно прерано напустио угледни члан овог Одбора и ПДП-а Републике Српске Љубомир Марјановић.



