ПДП почео кампању у Козарској Дубици
Данас су у Козарској Дубици, лијепљењем првих плаката, ПДП и СДС заједнички обиљежили почетак кампање за предстојеће локалне изборе. Почетак кампање увличало је својим присуством и велики број чланова ПДП-а и СДС-а Козарска Дубица који су дошли да дају подршку заједничком кандидату за начелника општине на предстојећим изборима Пери Карану.
Овом приликом Каран је најавио поштену и коректну кампању у којој ће ПДП и СДС представити своје програме чија би реализација значајно побољшала свеукупни положај грађана Козарске Дубице.
-Знам да можемо ствари мијењати, јер имамо стручност, одговорност и чврсто смо опредјељени да донесемо промјене, да се у нашој Дубици једнако добро живи, како у граду тако и на селу. Већ сада позивам грађане да изађу на изборе и да приликом гласања бирају само стручне и одговорне људе – рекао је Каран.





