Партија демократског прогреса обиљежила крсну славу Света Три јерарха
Партија демократског прогреса обиљежила је и ове године 12. фебруара, широм Републике Српске, своју крсну славу Света Три јерарха.
Крсну славу Света Три јерарха обиљежио је и Општински одбор ПДП-а у Козарској Дубици гдје је обиљежавање започело славским обредом и ломљењем славског колача у храму Светих апостола Петра и Павла а потом је настављено краћим дружењем чланова Предсједништва у Светосавском дому.
Чланови Предсједништва искористили су прилику да договоре и активности Одбора у наредном периоду, али су се присјетили и чињенице да је општина Козарска Дубица установила 2005. године као крсну славу општине Светог ђакона Авакума управо на инцијативу и приједлог ОО ПДП-а.
Због актуелне епидемиолошке ситуације у Републици Српској обиљежавање је ове године организовано нешто скромније и са мањим бројем присутних како би се испоштовале прописане епидемиолошке мјере.














