Изабрано ново руководство ОО ПДП КД
Након одржаног 5. редовног Сабора Партије демократског прогреса Козарска Дубица, настављене су активности на конститусању новог Општинског одбора.
На 1. конститутивној сједници изабрано је ново предсједништво од 15 чланова, предсједник, замјеник предсједника, два потпредсједника, секретар и радна тијела, те предложени чланови Главног одбора ПДП-а.
За предсједника је је поново изабран Др. Перица Бундало, а за замјеника Љубомир Марјановић.
Потпредсједници су: Перо Каран и Чедомир Бабић, а секретар је Бранко Крчмар.
За чланове Главног одбора из Козарске Дубице, који ће бити изабран на Сабору ПДП-а у Бања Луци наредне суботе, предложени су Др. Љубица Бањац, Маринко Буразор и Небојша Миловчевић.
Наредна сједница Општинског одбора заказана је за 23.12., ове године, када ће бити утврђена шира листа кандидата за одборнике у Скупштини општине Козарска Дубица и начелника општине у наредном сазиву.

