Саопштење: Одржавање путева
Овим путем желимо да упозоримо јавност да је путна мрежа на подручју наше општине прошле године врло лоше одржавана, а да се у ових пет мјесеци ове године уопште не одржава тако да је већином сеоских путева као и насељем Петар Пеција немогуће проћи.
Позивамо начелника општине Милу Злојутра да не чека октобарске изборе, него да се са својим службама из општине пробуди из зимског сна из којег се већ дуже вријеме не буди и да раде посао за који су превише плаћени.
Ако има пара за редовне и високе плате функционера у општини мора их бити и за насипање путева, а то је , по нама из ПДП-а, неупоредиво важније за грађане наше општине.

